Quantcast

Τέσσερις κορυφαίες ευρωπαϊκές ομάδες μας χόρτασαν 0-0 στην πιο μίζερη βραδιά στην ιστορία του Τσουλού

Κακή βραδιά για πίτσα και μπύρα

THE NEWSROOM

20 Φεβρουαρίου 2019

Μηδέν γκολ σε 180 λεπτά δεν ήταν αυτό που περιμέναμε από τη σημερινή βραδιά του Τσάμπιονς Λιγκ, ήταν όμως αυτό που ζήσαμε. Λυόν, Μπαρτσελόνα, Λίβερπουλ, Μπάγερν Μονάχου δεν κατάφεραν σήμεα να βρουν δίχτυα στην τρίτη μέρα της φάσης των 16 και άφησαν ανοιχτούς λογαριασμούς για τους επαναληπτικούς της Βαρκελώνης και του Μονάχου.

🏁 FINAL! 🤝 Olympique Lyonnais 0-0 FC Barcelona🔵🔴 #ForçaBarça

Gepostet von FC Barcelona am Dienstag, 19. Februar 2019

That's that ⚖️All square at Anfield. See you at the Allianz 🏟️#LFCFCB 0-0

Gepostet von FC Bayern München am Dienstag, 19. Februar 2019

Η ιστορία θα γράψει ότι αυτοί οι 44 ήρωες αποτελούσαν τις αρχικές ενδεκάδες στην σημερινή ποδοσφαιρική πανδαισία:

🔵🔴 Barça XI ⚽ #OLBarça💪 FORÇA BARÇA!

Tonight's team to face FC Bayern München… 🔴

Gepostet von Liverpool FC am Dienstag, 19. Februar 2019

TEAM NEWS 📋 Your FC Bayern XI to take on Liverpool FC is here 🔴⚪#LFCFCB

Κρατάμε αυτή την απόκρουση του Τερ Στέγκεν στο πρώτο ημίχρονο του ματς στη Γαλλία:

Και την αξιέπαινη πρωτοβουλία των Λυόν και Μπαρτσελόνα να δώσουν τη δυνατότητα σε δύο παιδιά που αντιμετωπίζουν σοβαρό πρόβλημα υγείας να μιλήσουν με τους παίχτες και να παρακολουθήσουν τους αγώνες από το νοσοκομείο όπου νοσηλεύονται με τη βοήθεια ρομπότ:

Το πρόγραμμα της Τετάρτης περιλαμβάνει τους αγώνες Ατλέτικο Μαδρίτης – Γιουβέντους και Σάλκε – Μάντσεστερ Σίτι.